Biz Kimiz

Yarınlara Değer Veren Ambalaj Çözümleri

Kaliteli ve güvenilir ambalaj malzemeleri üretimi alanında Türkiye’nin lider ismi olarak 1991’da  150m2’lik bir atölyede üretime başladık. Günümüzde 35 kişilik personelimizle 2,000m2’lik yüksek hijyenik bir tesiste faaliyet gösteriyor ve sürdürülebilir büyümeyle yolumuza her zamankinden daha güçlü olarak devam ediyoruz.  Bu seviyeye akılcı yönetim, bilinçli ekip ve sıkı çalışmayla yükseldik; daima yeni teknolojilere yatırım yaparak üretkenlik ve kalite geliştirmiş olmamızın yanı sıra ürün çeşitliliğini de stratejik olarak artırdık.

Esnek ambalaj ve bariyer filmler konusunda uzmanlaşmış olan kadromuzla, çok katlı esnek ambalaj çözümleriyle Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına kaliteli ambalaj çözümleri sunuyor ve hizmet veriyoruz.

Üretimlerimizde kaliteden asla ödün vermiyor, çevreye duyarlı ve ekolojik açıdan sürdürülebilir çözümler de geliştiren bir çözüm ortağı olarak konumlanıyoruz. Geri dönüştürülebilir sterilizasyona uygun retort ambalaj geliştirerek dünyada bir ilki gerçekleştirmiş olmanın gururunu taşıyoruz.

Şirket Kültürümüz

Kaliteli ve kesintisiz süreçlerle üretim yapan büyük bir aile olan ENDİPAK’ta, sıkı çalışmayı, dürüstlüğü ve güvenilirliği şirket kültürümüzün temeli olarak kabul ediyoruz.

Misyonumuz

Geniş ürün gamı ve yüksek kaliteli çevre dostu ürünlerimizi;
Genç, dinamik ve üretken ekibimizle,
Ürün tazeliğini, müşteri sağlık ve mutluluğunu en üst seviye tutarak, zamanında üretmek.

Vizyonumuz

Kendi kaynak ve teknolojimizle geliştirdiğimiz;
Çevre dostu, yüksek bariyerli, geri dönüştürülebilen ve doğada yok olan ambalaj türlerinde,
Dünyada marka bilinirliği en yüksek on marka içerisinde yer almak.